НОМІНАЦІЇ

Як ти думаєш, хто така дівчинка на ім'я Естель і як вона виглядає? Спробуй намалювати її портрет. Сміливо хапай фарби, олівці, фломастери або крейду - і твори. Тук-тук! Хто там? Натхнення!

Ми чекаємо від тебе: портрет дівчинки Естель.

Любиш читати цікаві історії? А, може, любиш їх складати? Тоді ця номінація спеціально для тебе! Надсилай нам свої вірші й оповідання. Про що? Про все на світі!

Ми чекаємо від тебе: казки, лірику, шкільні історії, гумористичні оповідання, поеми - все, що тобі цікаво складати.

Уяви собі: прокидаєшся одного ранку, а ти - Президент! Що будеш робити? Розкажи в своєму відеозверненні, що ти зробиш для своєї країни, якщо станеш Президентом!

Ми чекаємо від тебе: відеозвернення.

Відчуваєш в собі талант модного стиліста? Причеши і наряди кого-небудь зі своїх близьких. Сподіваємося, ти і твоя модель відмінно повеселитися в процесі!

Ми чекаємо твою стильну роботу, як для журналу мод.

Обожнюєш майструвати, створювати вироби, шити або конструювати небувалі літальні апарати? Значить, тобі - точно до нас!

Ми чекаємо від тебе: будь-які цікаві роботи, зроблені своїми руками, будь то: виріб з природних матеріалів, декор для дому, прикраса, одяг або навіть машина часу.

Любиш свій рідний край і хочеш, щоб про нього довідалося якомога більше людей? Зніми відеорепортаж або напиши статтю про твоє місто, село. Може, в ньому найкрасивіша площа або добрий листоноша?

Ми чекаємо від тебе: відеорепортаж або статтю про улюблені місця, природі, секрети або пам'ятки твого рідного краю.

Можеш цілих 12 хвилин бути слухняним? Вмієш стояти на голові і одночасно ворушити вухами? Знімаєш кошенят з дерев? Розкажи нам про те, що корисного чи неймовірного ти робиш у себе вдома, в школі або рідному місті!

Ми чекаємо від тебе: відеоролик або невелике оповідання про твої подвиги.